Dolar böyle kalırsa Apple indirim yapar mı?

OmerTe34

Hectopat
Daha fazla  
Belli bir miktar dolarım vardı bozdurup MacBook ve iPhone alacaktım fakat Apple zam yaptı ve dolar düştü. Hem elimdeki para azaldı (TL bazında) hem de ürünlere zam geldi. Bende o yüzden sormak istedim Apple indirim yapar mı yoksa dolar eski seviyelerine (17-18TL) geri çıkar mı?

Taktik güzel ama günü kurtarır. (YTD)

Bu planlı bir operasyondur. Bugün doların düşeceğini bilenler (iktidara yakın olduğunu düşündüğüm isimler), dolarını en üst kurdan bozdurdu ve şu an yeniden alttan topluyorlar. Dolar tekrar ATH yaptığı zaman da bozduracaklar.

Boşa bekleme, al yani.

Son düzenleme:
Taktik güzel ama günü kurtarır. (YTD)

Bu bir operasyondur. Bugün doların düşeceğini bilenler (iktidara yakın olduğunu düşündüğüm isimler), en üst kurdan bozdurdu ve doları yeniden alttan toplayacaklar. Tekrar ATH yaptığı zaman da bozduracaklar.
Üst düzey bir zeka göstergesi :D

Belli bir miktar dolarım vardı bozdurup MacBook ve iPhone alacaktım fakat Apple zam yaptı ve dolar düştü. Hem elimdeki para azaldı (TL bazında) hem de ürünlere zam geldi. Bende o yüzden sormak istedim Apple indirim yapar mı yoksa dolar eski seviyelerine (17-18TL) geri çıkar mı?
Sanmam. Böyle olacağı belliydi. Stokçu firma çok lanet ülkede.

Dolar böyle kalmaz. Dikkatli olun.
Bu bir oyun. Dolar zenginlerini besliyorlar şu an.
Şimdi bile Dolar bir 16TL bir 13 TL olup duruyor.
Dolar yükselince dış güçler diye ağlayanlar nerede?
Demek ki dış güçler Erdoğan'a bağlıymış.
Ama akkekolarda nerede o zekâ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa zamanda Apple'ın indirim yapacağını hiç sanmıyorum. Doların stabil kaldığı bir dönemde anca yaparlar. Oda olur mu kestirmesi zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı