Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence simdiden herkes dolar alsa pc toplayacağı zaman yani dolar 9 tl iken satsa of ne temiz para.

Cidden soruyorum. Babam kışın düşer diye PC almıyor. Ben babama dolar artmadan PC'nin en azından elimizdeki bütçeyle bazı parçalarını alalım diyorum. Babam alacak benim, artsa da düşse de alacağım diyor.
Bir ihtimal kriz olursa düşebilir ama çok umutlanmayın.

Etek giyme ihtimalim daha yüksek.

Yıl 2018 Dolar 5 TL , dolar düşer mi ?
Yıl 2019 Dolar 6 TL , dolar düşer mi ?
Yıl 2020 Dolar 7.66 TL , dolar düşer mi ?

Cidden soruyorum. Babam kışın düşer diye PC almıyor. Ben babama dolar artmadan PC'nin en azından elimizdeki bütçeyle bazı parçalarını alalım diyorum. Babam alacak benim, artsa da düşse de alacağım diyor.
Baban seni oyalıyor bence.

Bilgisa.

Bilgisayar almayacak baba taktiği. Bana da düşse de ben alacağım artsa da ben alacağım dedi. Sonradan dolar 7 TL'yi bulunca almaktan vazgeçmişti 1 ay uğraştım ikna etmek için.

Bilgisa.

Bilgisayar almayacak baba taktiği. Bana da düşse de ben alacağım artsa da ben alacağım dedi. Sonradan dolar 7 TL'yi bulunca almaktan vazgeçmişti 1 ay uğraştım ikna etmek için.

Arkamda annem var babam almasa annem zorla aldıttırır sözü var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı