Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana kalırsa COVID-19 sebebi ile bir miktar düşer gibi.

Piyasalar karışık. Altında ve dolarda ne olur uzmanlar dahi bilemiyor. Altının onsu gün içinde 100 dolar yükselip ertesi gün 100 dolar düşebiliyor. Virüs nedeniyle ABD, sınırsız dolar basacağını söyledi. Mal çoklaşınca fiyatı düşer. Dolar da 15 kuruş kadar düştü ama hemen ardından yükselmeye devam etti. Gelecekte düşer mi belli olmaz. Fiyatı belirleyen çok faktör var çünkü. Bu hafta da ABD ve dünya açısından önemli ekonomik veriler açıklanacak. Dolar yükselse de düşse de bir mal zamlanmışsa, doların düşmesine bağlı olarak ucuzlamaz. Alacaksan şimdi al.

Fed faizleri 0'a çekti dolar geçen hafta diğer ülke para birimlerine karşı değer kaybetti dolar endeksi de 103 seviyelerinden 98'e geriledi kapadı haftayı
Fakat bizim burada ise işler biraz farklı doların dünyadaki durumundan çok Türkiye'nin durumu önemli oluyor değer kazanıp kaybetmesinde o yüzden alacağın sistemin fiyatı biraz artar biraz azalır kimse kestiremez bana göre çok da fark etmez eğer sisteme ihtiyacın varsa karar senin.

Arkadaşlar şu an bugünlerde $ 6.73 civarlarında dolaşıyor. Bu sayı yaz aylarında düşüş geçirir mi? Ve mağazaları nasıl etkiler?

Şu olaylar geçerse düşer bence 6 seviyelerine. Nerdeyse 2 ay önce topladığım sistemin fiyatı 1700 lira artmış. Dolar yükselmeden önce topladığım için seviniyorum ama almam gereken SSD ve sıvı soğutma aklıma gelince üzülmüyor değilim :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı