Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sistem hayalim var. Neredeyse son parçalara gelmiş durumdayım. Kasayı alacaktım fakat dolar almış başını gidiyor. Dün 1000 lira olarak gördüğüm 465X şimdi 1200 lira hocam nedir bu durum düşer mi artar mı?

Sadece başlığı okudum 2 düşer 5 çıkar her zaman böyle olacak şimdi doğal gaz falan var yine sökmez bize buraya yazıyorum 2025'den sonra 11 TL üstü olacak tekrar gelir hesap veririm.

Sadece başlığı okudum 2 düşer 5 çıkar her zaman böyle olacak şimdi doğalgaz falan var yine sökmez bize buraya yazıyorum 2025'den sonra 11 TL üstü olacak tekrar gelir hesap veririm.

Hedef 2023 hocam. Bir o seneden beklentim var. Eğer o senede bir şeyler değişmez ise, bu yaşımda Türkiye'den gideceğim(!)
(Şaka yapıyorum bu arada, isterse dolar 1 trilyon olsun yine canım ülkem Türkiye'mde kalırım. Özellikle reis iş başında olduğu sürece!)

Hükümet değişirse düşer yoksa 20 lirada olur 50 lirada.

Hükümet'den kastınız cumhurbaşkanı değildir inşallah, yoksa tepkimi sert bir şekilde koyacağım.

K
Hedef 2023 hocam. Bir o seneden beklentim var. Eğer o senede bir şeyler değişmez ise, bu yaşımda Türkiye'den gideceğim(!)
(Şaka yapıyorum bu arada, isterse dolar 1 trilyon olsun yine canım ülkem Türkiye'mde kalırım. Özellikle reis iş başında olduğu sürece!)

Hükümet'den kastınız cumhurbaşkanı değildir inşallah, yoksa tepkimi sert bir şekilde koyacağım.
Koysan ne olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı