Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Aydın K onu yazdığında siz foruma üye bile değildiniz 6 yıl sonrasını nereden bilsin adam.
Var böyle arkadaşlar girip her yerde eski döviz başlıklarını araştırıp sağa sola salça olan, yahu o zamanki durum ile şimdiki bir mi sanki? Biz bu yorumları yaparken o zaman kısa vadede neler olabileceğini tartışıyorduk, yoksa biz de biliyoruz 10 sene sonra kurların yerinde saymayacağını. Hayır bir de ben o yorumu yazdıktan 1 sene sonra kendim gidişatın inanılmaz kötü olduğunu düşünüp döviz almaya başladım, gelmiş bana laf çakıyor aklı sıra. :)

Ben de diyorum dolar ne ara düştü benim mi haberim yok. Meğersem 2014'te forum açılmış.

Var böyle arkadaşlar girip her yerde eski döviz başlıklarını araştırıp sağa sola salça olan, yahu o zamanki durum ile şimdiki bir mi sanki? Biz bu yorumları yaparken o zaman kısa vadede neler olabileceğini tartışıyorduk, yoksa biz de biliyoruz 10 sene sonra kurların yerinde saymayacağını. Hayır bir de ben o yorumu yazdıktan 1 sene sonra kendim gidişatın inanılmaz kötü olduğunu düşünüp döviz almaya başladım, gelmiş bana laf çakıyor aklı sıra. :)

Ben şaka yaptım seni sorgulamadım, azarlamadım. Sadece şakaydı.
:(

Dolar düşmeye başlamıştı ne güzel. YouTube kapatıldı borsa değer kaybetti ve tekrar yükseldi. Artık seçimlerde oldu sizce düşmeye başlar mı dolar artık?
Tabi canım 2020den geliyorum düştü dolar.
1603908207027.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı