Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben son üç yıldır döviz ve kıymetli madenler üstünden yatırımımı yapıyorum ve bu üç yıl bana şunu öğretti o sene hiç bir kriz yaşanmayacak dahi olsa sene sonu senin paran x değer kaybederken döviz y miktar değer kazanacak ki her sene olay oldu rahip, askeri harekâtlar orta doğu vs vs, bu ülkede paran varsa ve ihtiyacın varsa al ve asla nakitini lirada tutma. Çok uzağa gitmeyeceğim 1 senelik örnek aldığım bilgisayarı bugün almak istesem 5-6 bin tl daha fazla ödemem gerekti aynı ürüne hatta artık güncel teknoloji olmayan bir ürüne.. anneme aylar önce 1500 tl ye aldığım mi note8 telefon bugün 2500 üstü normal ülkelerde algoritma şu şekil işler bir ürün lansmanı yapılır satışa çıkar aylar yıllar geçtikçe ve teknolojisi eskidigi için ve yeni ürünlere karşı cazibesi azalacağı için fiyatlandırma da revizeye gidilir türkiyede işler böyle yürümüyor.

I dont think so

Eğer herkes dolar molar demeden bozdurusa evet.

"Dolar 1.7 olmuş PC alınmaz bu zamanda" esprisi ile konuyu açıyorum. PC alıp oyun keyfimi katlamak istiyorum. Acama yaz sonunu daha doğrusu pandemi döneminin sonunu beklesem mi yoksa indirim yakalayıp makul bulduğum bir pc'yi yapıştırıyım gitsin mi?

"Dolar 1.7 olmuş PC alınmaz bu zamanda" esprisi ile konuyu açıyorum. PC alıp oyun keyfimi katlamak istiyorum. Acama yaz sonunu daha doğrusu pandemi döneminin sonunu beklesem mi yoksa indirim yakalayıp makul bulduğum bir pc'yi yapıştırıyım gitsin mi?
Sonunun ne olacağı belli değil. Pandemi sürecinden sonra yükselebilir de düşebilir de. Tavsiyem şimdi almanızdır olur da yükselirse pişman olursunuz.

"Dolar 1.7 olmuş PC alınmaz bu zamanda" esprisi ile konuyu açıyorum. PC alıp oyun keyfimi katlamak istiyorum. Acama yaz sonunu daha doğrusu pandemi döneminin sonunu beklesem mi yoksa indirim yakalayıp makul bulduğum bir PC'yi yapıştırıyım gitsin mi?

Yaz sonunda yeni nesil ekran kartları gelecek. Vergiler biraz azaltılacak ve eski nesil sayılacak ekran kartlarının fiyatları düşebilir. Ama ben öğreci olduğum için amacım yazın oynamak o yüzden aldım ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı