Dolar düşüşe geçti

Acilen A haber izlemeyi bırakmalısın. Dolar 10 kuruş düşünce A haber dolar dibe vurdu diye haber yapıyor :D

Türkiye'de hiç birşey iyi olmaz çünkü Kemal dedemi bu ülke seçmedi. Kemal dedem bu ülkeyi uçuracaktı, Avrupa gerçekten bizi kıskanacak, en iyi İphoneler 500 TL olacaktı. Arabalar 5000-1000 TL olacaktı. Şuan en kötü durumda çalışan asgari ücretliler bile Miami sahilinde ellerinde malibu ile keyif yapacaklardı. Hüzün, biraz da keder... Hedef #2028, dedem kazanacak!
Keşkeee ama nerde...

Türkiye'de hiç birşey iyi olmaz çünkü Kemal dedemi bu ülke seçmedi. Kemal dedem bu ülkeyi uçuracaktı, Avrupa gerçekten bizi kıskanacak, en iyi İphoneler 500 TL olacaktı. Arabalar 5000-1000 TL olacaktı. Şuan en kötü durumda çalışan asgari ücretliler bile Miami sahilinde ellerinde malibu ile keyif yapacaklardı. Hüzün, biraz da keder... Hedef #2028, dedem kazanacak!
Asgari ücrette 2TL olacaktı herhalde.

Başlığı görünce bayağı düştü sandım ama olayın özeti bu gibi duruyor.

1691648005794.png

İroni yapmışsında samimi söylüyorum kemal deden 21 yıl bu ülkeyi yönetseydi dolar en fazla 7 tl olurdu fakat şuan 27tl oturup ağlaman lazım ama ağlamak için insanın içinde biraz bişeyler olması lazım

İroni yapmışsında samimi söylüyorum Kemal deden 21 yıl bu ülkeyi yönetseydi dolar en fazla 7 TL olurdu fakat şu an 27TL oturup ağlaman lazım ama ağlamak için insanın içinde biraz bir şeyler olması lazım

Yıllarca aynı şeyi düşündüm ama Türkiye'li olmayan bir Türk olarak söylüyorum, bu ülkede ki siyasetçilerin hiçbiri açık sözlü değil tek amaçları kömürü elmas gibi gösterip insanı zehirlemek. Sinan Oğan, kk, RTE bunların en büyük örnekleri. Bundan sonra bırak Atatürk'ü peygamber katılsa açık sözlü olduğundan seçimi kaybeder.

Yakında dövizde patlama olacağının haberi geldi. Nedense uygulama tam pazar günü, piyasalar kapalıyken oluyor. 🤣 Kavcıoğlu devri devam ediyor.

Geri
Yukarı