Steam Dolar fiyatlandırması nasıl olacak?

Efems

Centipat
Daha fazla  
Ben mena USD olacak diye biliyordum ama fiyatlar USD. Bunu açıklayacak biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğin dolar bazında ücretlendirme işte.
Dün gece son anda Crysis Trigory ve Dishonored serisini TL ile satın alarak jübilemi yaptım.
Half-Life serilerinin tamamı da kütüphanemde, elveda Steam.

Uygun falan değil oyunların neredeyse %50'si Azerbaycan'a göre 10-15 dolar daha pahalı durumda yani fiyatları değiştirmezlerse Azerbaycan'dan bir hesap açmak zor değil sıkıntı yok.
Değilmiş bi an niyeyse öyle düşündüm

Hocam ben 180 TL'ye aldım 1 ay önce. 14 Dolar nasıl uygunmuş?
Reis kur 30 a dayanmış şimdi baktım bende yoksa dediğin gibi bi an öyle düşündüm

MENA USD'yi unutun. Steam önceden 10 dolara satılan oyuna 105 lira diye tavsiye veriyordu. Artık MENA USD tablosunda karşılığı neyse onu tavsiye edecek. Bu kadar. O tablodaki değerler de dolar.
İstemeyen tavsiyeye uymuyordu. Şimdi de uymuyor.
Fiyatlar oturana kadar bir süre geçebilir. Ya firmalar olayı umursamayıp fiyat girmedi ya da Steam geçişi çok yavaş yaptı.

Uygun falan değil oyunların neredeyse %50'si Azerbaycan'a göre 10-15 dolar daha pahalı durumda yani fiyatları değiştirmezlerse Azerbaycan'dan bir hesap açmak zor değil sıkıntı yok.
Elin gavuru Türkiye'den hesap açıp duruyordu. Şimdi sıra bizde. TL iken korsan indirirdim. Gıcıklığına gidip Azerbaycan hesabı açayım oradan alayım bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı