Dolar Hızla Düşüyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu ülkede başta sözcü, akit ve sabah gibi ibretlik gazetelerin yazarlarının söylediklerine itibar edenleri gördükçe halime şükrediyorum.

Murat bey'i videolar çekmeden önce de takip ediyordum. Bir açıklaması var ise TV'de sözlü yada yazılı olarak her zaman görüşlerinin altını doldurarak konuşuyor, yani mantık çerçevesinde neden böyle olduğunu zaten anlatıyor. Madem @whywouldnt? arkadaşımızın dediği gibi her şey yolunda ise, kur gerçekten düşmesi gerekiyor ise mantıklı açıklaması nedir gerçekten merak ediyorum. Yani şunu yaptık bunu yaptık bu işler karşılığında da şu yatırımları aldık veya ülke olarak şu kadar kâr yaptık diye bir tane mantıklı açıklama yok. Kurların düşeceğine ve ülkenin düzeleceğini savunan herkesin tek kelime söylemi var oda "dış güçler yaptı." başka hiçbir mantıklı açıklaması yok. Bir teori ortaya atıyorsan ya da başkasının teorisini çürütmek istiyorsan karşılığında kendi tez'ini söylemen gerekir değil mi?

Piyasa yahudide, bizim millette bu kafa, bu rahatlık, yavaşlık...
Ne olacak acaba geleceğimiz merakla mı izleyelim korkuyla mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…