Dolar Hızla Düşüyor

whywouldnt?

Hectopat
Yer
Linkin Park
Ne oluyor anlamıyorum ama 5.21' e kadar düştü. Fırtına öncesi sessizlik gibi bir durum sanki :) Bence doları bu fiyatta tutmaya çalışıp doları bozdurmalarını bekleyecekler bir süre sonra artıcak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sanırım yanlış baktınız. Ben 5.51 altına düştüğünü göremiyorum.

• Gün Aralığı: 5,5088 - 5,5634

Eninde sonunda patlayacak. Dolarınız varsa sakın bozdurmayın. YTD.

Murat Muratoğlu takip edebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

abdyi-tl-korkusu-sardi.jpg

• Gün Aralığı: 5,5088 - 5,5634

Eninde sonunda patlayacak. Dolarınız varsa sakın bozdurmayın. YTD.

Murat Muratoğlu takip edebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Yorum yapmıcam diye kendimi çok tuttum ama yazmak istiyorum. Burası açık bir arena. Burası TV değil, yayınladığın videolar kayıtta bekliyor isteyen hemen oracıkta açıp izleyebilir. Yükselirken başka yorum yapmadın. G20 dedin Hem Putin'le hem Trump'la görüşecek dedin, bu işin içinden çıkması çok zor dedin, kuru tutamazlar dedin tutmadı. Onun öncesinde yok kuru baskılıyorlar yok kamu bankaları zararına satış yapıyor dedin seçim bitsin kuru tutamayacaklar dedin olmadı. Dedin de dedin. Hep aynı yöne yorum yaptın durdun. Ben de ciddi ciddi dinledim, dinlettirdim, önerdim seni. Bize temennini, niyetini okudun ekonomiyi değil. İyi bir konuşmacı, iyi bir muhalif, iyi bir metin yazarı olabilirsin ama iyi bir ekonomist değilsin. " Katılıyorum bu arkadaşa. İyi bir ekonomist yok ülkede benim gözümde. Herkes sallıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı