Dolar kuruna göre sistem fiyatları artıyor

Bir sistem alacaktım lakin fiyatı artmıştı site çalışınlarıyla görüştüm aktif dolar kuruna göre fiyatlarını ayarladıklarını söylediler. Dolar indi fiyatları iyicie çıkardılar. Sistem toplayacağım. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Dolar düşsün beklerler alan var mı diye varsa fiyatlar düşmez. Ama çıktığı zaman ışık hızıyla zam yaparlar.

Bu kadar düz mantık bakma konulara. Dolar düştü fiyatlar düşmedi diyorsun da bu adamlar parçaları kur yüksekken almış olabilirler ya da bu düşüşü ciddiye almıyorlar ve tekrardan birkaç gün içinde artacağını düşünüyorlar. Sonuç olarak herkes kendi cebini düşünmek zorunda.
Sistem toplayacaksan tavsiye veriyorum; Paran tam ise bilgisayarı sipariş et ve kullan. Düşer mi çıkar mı hesabına girme üzülürsün.

Önceki kura göre aldığınız bir malı daha düşük bir yeni kura göre satarsanız zarar edersiniz. Bu bağlamda bir anda düşmesi beklenmemelidir. Bence yaza kadar bekle en az.

Bu kadar düz mantık bakma konulara. Dolar düştü fiyatlar düşmedi diyorsun da bu adamlar parçaları kur yüksekken almış olabilirler ya da bu düşüşü ciddiye almıyorlar ve tekrardan birkaç gün içinde artacağını düşünüyorlar. Sonuç olarak herkes kendi cebini düşünmek zorunda.
Alırken atıyorum 10'dan alıp, o stok bitmeden aynı stoktaki ürünleri zam yapıp 15'e satmayı biliyorlar ama!

Alırken atıyorum 10'dan alıp, o stok bitmeden aynı stoktaki ürünleri zam yapıp 15'e satmayı biliyorlar ama!
Çok normal bir şey. Hep müşteri gözüyle bakıyorsunuz her şeye. Parçalar ucuzken adam milyonlarını bağlıyor ama o parçalara ? Fiyatların istikrarı satıcıyı bağlamaz kendi karını üzerine ekler ve satar.

Yeni konular

Geri
Yukarı