Dolar mı euro mu alınmalı?

Evet ama 5yıllık veriye göre doalr daha çok artıyor ve bende bir 5 yıl birikim yapmak istiyorum.

Hocam dolar sürekli üretimde hem de virüsün en ağır olduğu yer ABD yani dolar çok düşebilir hem turizm durup üretim durmazsa. Zarar edebilirsiniz 5 yıl ile son 1 yıl çok farklı hocam koronadan dolayı kartlar yeniden dağıtılabilir.

Hocam dolar sürekli üretimde hem de virüsün en ağır olduğu yer ABD yani dolar çok düşebilir hem turizm durup üretim durmazsa. Zarar edebilirsiniz 5 yıl ile son 1 yıl çok farklı hocam koronadan dolayı kartlar yeniden dağıtılabilir.

Papara'dan alacağımda Euro'yu 10'dan alıyor 9.38'den satıyor şu anda doları ise 8.43'den 8.12'den satabiliyorsun dolaramı yatırıyım euroyamı daha az kesinti ile alabiliceğim güvenilebilir bir yer var mıdır ya da.

Bakın 200 milyar gibi bir rakam Türkiye'nin yıllık bütçesinin 5/1'i

Btc Türk'ten Bitcoin ve altcoinleri ucuza toplayıp takipte kalıp satıyorum ben biraz daha hızlı veya yüksek kazanç sağlayabilir ama garantisi yok tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı