Dolar ne zaman satılmalı?

7000 TL'ye forumun tavsiyesi ve aklıma yattığı için 750 dolar almıştım. Düne kadar 8100 TL'ye eşitken bugün 7900 :p Ben bozdurmayı düşünüyorum ama ne olacağı belli olmaz, beklemek en iyisi.
Evet. O yüzden sorayım dedim. Doların 2021'de tavana ulaşacağını söylüyor çünkü profesörler.

Kısa zamanlı al-sat yapacaksanız almayın. Orta/uzun vadeli yatırımdır altın, dolar. Kısa vadede kar istiyorsanız hisse senetlerine girin.

Herkes bu panik havasında olduğu için düştü dolar malum olan birkaç olay sonrası. Merak etmeyin 1 2 güne tekrar tepelere yol alır. Zamanında baskılarla bastırılıyordu fiyat artık o baskıyı yapacak döviz sahibi değil ülkemiz. Yükselmelere alışın.

Dolar güne, tüm para birimlerine karşı değer kaybederek başladı, Türk Lirası %3.0 değer kazanarak, diğer para birimlerinden açık ara önde, en yakındaki para biri Mexica 0.99 ile değer kazanıyor.

Bence bekleyin, biden seçildi ama Ocak ayında faaliyete başlayacak.

Size şöyle daha yol göstermesi için bir şey söyleyeyim ne zaman merkez bankası faiz arttırırsa o zaman koşa koşa bozdurun ama yüklü bir faiz arttırışı 150 200 baz puandan yüksek. Öbür türlü çıkar sürekli bekleyin.

Geri
Yukarı