Dolar neden düştü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgili kardeşlerim, Dış mihrakların saldırılarına maruz kalmaktayız ve bu saldırılara kayıtsız kalmak elde değil. Bu eleştirel kimliğinizi bir kenara koymalısınız, sizi teessüf ederim. Uzun lafın kısası siz şu kardeşinize bir boru verin bakın dünya nasıl önümüzde diz çöküyor!
Bir ara ciddisin zannettim göz ardı et butonunu arıyordum ya.

Bir ara ciddisin zannettim göz ardı et butonunu arıyordum ya.
Herkes gibi sende gerçekçi buldun dimi? Zeka seviyem ile hep Einstein'a benzetirler beni.
bilal-erdogan-in-yerli-einstein-derlerdi-demesi--i663041.jpg

NOT: Konu biraz saptı ama kusura bakmayın.

4 Kasım önemli bir tarih. İran ambargosuna destek verecek miyiz, vermeyecek miyiz o açıdan? Destek vermezsek ABD bize yaptırım uygulayacak çünkü. Doların 4 TL'den 6 TL'ye fırladığı gün gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu son düşüşün rahiple alakası yok. Dünya piyasalarında olan bir şey yüzünden dolar değer kaybetti. Burda anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dolar 5,67 oldu daha da düşer mi?:D
Merkez bankası faiz arttırımını geri çekmezse biraz daha düşer ancak fazla düşeceğini sanmıyorum düşse de faiz arttırmını geri çeker.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı