Dolar neden düşüyor?

guE3Ssc.jpeg

Bu meme size özel bir meme değildir, sizi kastetmedim genel çoğunluğu kastettim yanlış anlaşılmasın.

MB doğru adımları attı. Geçici süreliğine düşüşe neden oldu.

Ayrıca son dönemde hükmet yüzünü batıya dönüyor, bunun siyasi etkisi olabilir.

Sevinmeyin, daha düşer diye beklemeyin, alacağınız ürünleri temin edin. Yarın bir gerilim çıkarsa 4-5 günde 7.50₺ seviyesine rahat gelir.

4-5 saat sürer. 4-5 güne gerek kalmaz. Net dolar rezervi ekside olan bir ülkeyi manipüle etmek çok basittir ve örnekleri de mevcut. Tek tweet ile dolar kuru değişiyor. Amazon'un sahibi bugün istese dolar kurunu 8-9 TL'ye çıkartabilecek kudrete sahip. Acınası bir durum.

Arkadaşlar dolar yavaşta olsa sürekli olarak bir düşüşte neden böyle oluyor? Eskiden yapamadığımız ile şimdi yaptığımız şey nedir? Merak etim açıkçası.
Ülkecek problemimiz her şeyi bildiğimizi zannetmemiz. Elbette bilen arkadaşlara lafım yok ama bu sosyalde ve sosyal medyada oldugu gibi bilen bilmeyenin işlere burnunu sokması Türkiyeyi olumsuz etkiliyor.

Türkiye dışında her ülkede sorun mu var şimdi? Bu terslikte bir iş var.
Valla ben de şaşırıyorum Brezilya sıkıntı da Arjantin bizden daha kötü, Yunanisyana AB yardım etmese o da öyle, Hollanda, İngiltere gibi elit sözde medeniyet ülkeleri hep olaylarda ben mutluyum bu duruma :D.

Valla ben de şaşırıyorum Brezilya sıkıntı da Arjantin bizden daha kötü, Yunanisyana AB yardım etmese o da öyle, Hollanda, İngiltere gibi elit sözde medeniyet ülkeleri hep olaylarda ben mutluyum bu duruma :D.
Bunların dışında reel grafiklerde de TL değer kazanıyor ama üstüne bunların hepsi. Dünya doğudan batıya da dönerse tam olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı