Dolar neden tekrar yükseliyor?

Neden almadın? Dolar gördüğü yeri unutmaz fırsatın varken indirseydin iyiydi daha o seviyelere düşmez çünkü.
Sınavlardan sonra almak istemiştim :(.
Bende ilk başta senin gibiydim dostum ama şimdi günde 1 saat ekonomi ve siyaset okuyup dinliyorum o yüzden artık böyle düşüş ve yükselişlere şaşırmıyorum. Anlıyorsun bir süre sonra ama artık önümüzde sıkıntılı dönemler var imkan varsa erkenden alın derim. Yatırım tavsiyesi değildir :D
Haha teşekkürler bende takip etmek istiyorum ama okuldan pek vakit kalmıyor :D.

Bugün RAM'lerle alakalı bir soru sordum, akabinde eski başlıklara falan baktım monitörle alakalı. Ben bu parçaları aldığımda dolar zirvedeydi. Bir bakayım tekrar dedim araştırdım hem dolar hem vergilerin etkisiyle iyice uçmuş, el yakıyor, göz kanatıyor. Her şey 2 katına çıkmış son 1 senede. Hele 2018'de aldıklarım 2, 5-3 kat.

Bu normal bir durum değil, sonumuz hayrolsun...

Şu anda bütçene uyan varsa hiç yoktan iyidir derim. Yakın zamanda işler daha iyiye gidecekmiş gibi görünmüyor. En azından şimdilik. Şunu kişiselleştirmeyi deneyebilirsin bir ihtimal.

Üniversite için hocam.
Bugün RAM'lerle alakalı bir soru sordum, akabinde eski başlıklara falan baktım monitörle alakalı. Ben bu parçaları aldığımda dolar zirvedeydi. Bir bakayım tekrar dedim araştırdım hem dolar hem vergilerin etkisiyle iyice uçmuş, el yakıyor, göz kanatıyor. Her şey 2 katına çıkmış son 1 senede. Hele 2018'de aldıklarım 2, 5-3 kat.

Bu normal bir durum değil, sonumuz hayrolsun...
Üzülüyorum güzel ülkemize :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı