Dolar şimdi neden gündem konusu değil?

Makaleler
45
Dolar en yüksek 8,59 TL'yi bulduğu zaman baya bir gündem konusu oldu. Şimdi baktığım zaman 8,40 TL olmuş ve tepki gösteren yok. Sanırım herkes kabullenmiş. Yapacak bir şey var mı? Merak ettim. Artık gerçekten de gündem konusundan çıktı gitti. Burada dolar hakkında konuşuyorduk fakat o da bitti. Yorumu size bırakıyorum...

Konuş konuş nereye kadar. Muhatabımız yok, kulak verip dinleyen yok.

Benim fikrim yasaklar, sürekli zaten yükselmesi, vergiler, yasaklardaki işsizlik derken arada kaynadı bence ama ben takip ettiğim Instagram haber sayfalarında yine görüyorum dolar haberlerini. Bence çoğu insan alıştı.

Dolar en yüksek 8,59 TL'yi bulduğu zaman bayağı bir gündem konusu oldu. Şimdi baktığım zaman 8,40 TL olmuş ve tepki gösteren yok. Sanırım herkes kabullenmiş. Yapacak bir şey var mı? Merak ettim. Artık gerçekten de gündem konusundan çıktı gitti. Burada dolar hakkında konuşuyorduk fakat o da bitti. Yorumu size bırakıyorum...

Konuşuyoruz ama umursayan yok. Şu anlık susmak en iyisi. Konuşunca geçti mi elimize bir şey? Düştü mü dolar?

Dolar en yüksek 8,59 TL'yi bulduğu zaman bayağı bir gündem konusu oldu. Şimdi baktığım zaman 8,40 TL olmuş ve tepki gösteren yok. Sanırım herkes kabullenmiş. Yapacak bir şey var mı? Merak ettim. Artık gerçekten de gündem konusundan çıktı gitti. Burada dolar hakkında konuşuyorduk fakat o da bitti. Yorumu size bırakıyorum...

Hocam, 2015'te dolar 3 TL olduğu zaman millet çok pahalı diyordu. Şimdi 8 TL ama pahalı diyen yok. Kabullendik milletçe bu durumu galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni rekorlar bekleniyor...

resim_2021-05-19_171454.png

Geri
Yukarı