Dolar ve Euro kuru artık gündem olmuyor

Kanıt? Bu ülkede o kadar çok yalan haber var ki, hiç bir şeye inanmıyorum artık. Örnek bugün, İmamoğlu'nun kentsel dönüşüm için gittiği ilçede adamın konvoyuna saldırdılar. Suçluyu güçlü yaptılar. Neyse yani kaynaksız bir şeye inanmam.
Google'a "Muharrem ince şizofren" bile yazsan videosu çıkar diye düşünüyorum. Zaten ben bunu haberden değil direk videodan duydum :)

Google'a "Muharrem ince şizofren" bile yazsan videosu çıkar diye düşünüyorum. Zaten ben bunu haberden değil direk videodan duydum :)
Baktım, direk başlığı görünce bile bir fikir yürüttüm. Üstelik yandaş haber sitelerinden. Adam yanlışını gördüğü şeyde sesini çıkaracak, bunun A seçmeni, B seçmeni yok. Yani parti tutmuyorum diyorsun da objektif bakıyorsan olaya eğer bunu da düşünmen lazım. Olması gerekeni demiş. Kendi seçmenini aptal yerine koymuyor adam.

Daha videoyu detaylı izlemeden yorum yapmak buna denir. Orada sahte haber yapanlara deniyor ama yine de demesi hata.

Dostum ben izlemeden yorum yapmadım zaten o videonun hepsini izledim. Ben neden dediğine kızmıyorum kime dediğini kızıyorum. Kim olursa olsun bir insan kendisini abartılı olsa bile savunan kişiye "şizofren" diye bir hitapta bulunmamalı. "yanlış düşünüyorlar" demek varken bu tarz kaba bir ifade takınmak hiç hoş değil.

Dostum ben izlemeden yorum yapmadın zaten o videonun hepsini izledim. Ben neden dediğine kızmıyorum kime dediğini kızıyorum. Kim olursa olsun bir insan kendisini abartılı olsa bile savunan kişiye "şizofren" diye bir hitapta bulunmamalı. "yanlış düşünüyorlar" demek varken bu tarz kaba bir ifade takınmak hiç hoş değil.

Yanlış hatırlamıyorsam hatta canlı yayında söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı