Dolar yazın düşer mi?

Bütün nakitimi yatırdım, mümkünse 9'ları falan görsün de biz de yolumuza bakalım.
Maasini dolarla aliyorsun herhalde. :pNe kadar doların var? Ben 1000 civarı saklıyorum. GTX 2050 + işlemci için. Dolar artarsa istediğin parçaları alırsın ama maaşın kusa döner öyle bir şey.:)

Valla dolar düşmez derdik düştü. Dolar 6 seviyesinden beri borsa sitelerindeki yorumları takip ederim hep yükselecek yükselecek. Herkes yükselecek diyor. Ancak seçim dolayısıyla bir korku sarmadı değil. Umarım düşer veya en kötü yerinde seyreder.

Bu dediğimi not alın bak görürsünüz; Bu seçim epey bir karışık geçecek ve seçim sonrasında çok olaylar olacak dolar 7.5 civarlarına kadar çıkacak.

Maasini dolarla aliyorsun herhalde. :pNe kadar doların var? Ben 1000 civarı saklıyorum. GTX 2050 + işlemci için. Dolar artarsa istediğin parçaları alırsın ama maaşın kusa döner öyle bir şey.:)
TL. 50K civarı Türk Lirası. Parçadan ziyade kredi kartı borcuna takviye olması kafi.

Genelde yazlari döviz düser, cünkü ülkemize Turistlerden yabanci sermaye gelir. Ama gecen yaz böyle olmadi nedense, sürpriz ya :)

Son düzenleme:
6'yı geçmez normal durumlardan. Ama Trump gidip birkaç yaptırım yaparsa 7'yi de görebilir 8'i de. TL'nin su anki değeri kendini gerçek yansıtmıyor. TL dışarıdan değerine etki edilmeye müsait bir para.

Yeni konular

Geri
Yukarı