Dolar Yükseliyor

Doların durumu Ağustos ayına kadar ne olur ?

  • Düşer. :)

    Oy: 26 14,7%
  • Yükselir. :(

    Oy: 151 85,3%

  • Oy verenlerin toplamı
    177

Ozan-Tufan

Kilopat
Katılım
28 Ekim 2013
Mesajlar
1.245
Makaleler
12
3, dünya ülkelerinde normal böyle şeyler! Nerede o ATATÜRKİYE? Başımızda gerçek bir Türk olmadıkça bu tarz şeyler doğal. Çok zor günler geçiriyoruz ve bu daha başlangıç.
 

Ömer Erten

Hectopat
Katılım
3 Nisan 2013
Mesajlar
772
1990'larda gerçek Türk vardı da ne oldu. Milliyetçilikle yürümez bu işler. Gezi Parkı sayesinde oldu Dolar'ın 2 TL üzerine çıkması. Ülkemizde böyle saçmalıklar devam ederse Dolar 5 TL olur. Adam akıllı hakkını savunamayan bir sürü varlık var bu ülkede. Ben düşmesinden yana oyladım oyumu İnşallah düşer.
 

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
72.508
Makaleler
161
Çözümler
1.513
Yer
İstanbul
Olay siyasete gitmesin arkadaşlar. Benim görüşüm de doların artacağı yönünde. Neden olarak ise Orta Doğu'daki karışıklık diye düşünüyorum.

1990'larda gerçek Türk vardı da ne oldu. Milliyetçilikle yürümez bu işler. Gezi Parkı sayesinde oldu Dolar'ın 2 TL üzerine çıkması. Ülkemizde böyle saçmalıklar devam ederse Dolar 5 TL olur. Adamakıllı hakkını savunamayan bir sürü varlık var bu ülkede. Ben düşmesinden yana oyladım oyumu inşallah düşer.

Adamakıllı hakkını savunmayan bir sürü varlık varsa onlar da evde koyun gibi oturup Gezi eylemine destek vermeyenlerdir :)

Bu dış politika ile de dolar nah düşer!

Yapmayacaktım siyaset, ama şu yorumunla bana öyle güzel pas verdin ki, golü atmadan edemedim. Sen hala Gezi'de mi kaldın yav? Bıraktığımız yerdesin halen daha. Bir arpa boyu yol katedememişsin.

Neyse, IŞİD bir gün kapını çalınca yalvarırsın abi yapmayın din kardeşiyiz diye :)
 
Son düzenleme:
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
2 liranın altına zor iner.

Son bir yılın tablosu.
WU52azK.png
Aga be.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı