Doların kısa sürede sert düşüşü

Ne alakası var kardeşim sen de mi atını dolardan yana oynadın. 🤫

Evet oynadım. Fakat dolar aldım diye "burası Türkiye, TL kullanacaksın" muamelesi görmek saçmalık. Sana ne oluyor milletin aldığı dövizden? Altın da almayalım o zaman? Sonuçta TL değil.

Evet oynadım. Fakat dolar aldım diye "burası Türkiye, TL kullanacaksın" muamelesi görmek saçmalık. Sana ne oluyor milletin aldığı dövizden?

Bana bir şey olduğu yok güzel kardeşim. Burası Türkiye ABD Rusya Fransa değil bizim para birimimiz belli onu demeye getiriyorum.
Evet oynadım. Fakat dolar aldım diye "burası Türkiye, TL kullanacaksın" muamelesi görmek saçmalık. Sana ne oluyor milletin aldığı dövizden? Altın da almayalım o zaman? Sonuçta TL değil.

Altın ile para birimini birbirirden ayıramıyorsan o senin sorunun!

Bana bir şey olduğu yok güzel kardeşim. Burası Türkiye. ABD, Rusya, Fransa değil bizim para birimimiz belli onu demeye getiriyorum.
Adam 95K zarar ediyor, burası Türkiye ve TL kullanacaksın diyorsun. Saçma bir düşünce içerisindesin -bence-. Dayılardan pek farkını göremiyorum.
Altın ile para birimini birbirinden ayıramıyorsan o senin sorunun!
Altın ile parayı birbirinden ayırmıyorum. Altın, TL mi? Hayır. Dolar TL mi? Hayır. Yani senin dediğine bakarsak Altın da almak saçmalık.

Kumar oynamış kaybetmişler bu kadar basit. Altın hesabı veya popüler olan Bitcoin'e yatırım yapılabilirdi.

Abicim sen daha demin "burası Türkiye, TL kullanacaksın" demedin mi? Kendinle çelişiyorsun. Demin dediğine bakarsak, Bitcoin almak da, dolar almak gibi bir risk. Dolar alan kişiye sen böyle diyorsan, Bitcoin alan adama da aynı şeyi dersin.

Kendinle çelişiyorsun.

Abicim sen daha demin "burası Türkiye, TL kullanacaksın" demedin mi? Kendinle çelişiyorsun. Demin dediğine bakarsak, Bitcoin almak da, dolar almak gibi bir risk. Dolar alan kişiye sen böyle diyorsan, Bitcoin alan adama da aynı şeyi dersin.

Kendinle çelişiyorsun.

Abisi uzatmaya gerek yok git 1 bardak buz gibi su iç üstüne.

Geri
Yukarı