Çözüldü Dolgu yapılan dişte hafif yükseklik hissi ve sızlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerdayı

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 10400 @ 2.90GHz
RAM: 16 GB DDR4
Anakart: GIGABYTE H410M H
GPU: Radeon RX 570 Series
SSD: 447GB Kingston KIOXIA-EXCERIA SATA SSD
Merhaba. Dün dişimde çürük olduğu için dolgu yaptırdım. Doktorumun yüksek hissettiriyor mu diye sorup fazlalıkları aldığını da çok net hatırlıyorum. Fakat şu an hafif bir yükseklik hissi var. Ekstra olarak dışımı orta şiddette sıktığımda sızlama yapıyor. Aman aman bir sızlama değil ama sızlıyor. Sizce bunlar geçici midir? Yoksa tekrar işlem yapmak gerekir mi?

Çözüm
Geçicidir, yüksekliğe alışırsın ya da gidip yüksek geliyor dersen düzenlerler merak etme. Soğuk/sıcak hassasiyeti olursa kesin geçer diye bekleme hemen git. Bir şey çiğnediğin an ağrı vs. gelirse de aynı şekilde.
Geçicidir, yüksekliğe alışırsın ya da gidip yüksek geliyor dersen düzenlerler merak etme. Soğuk/sıcak hassasiyeti olursa kesin geçer diye bekleme hemen git. Bir şey çiğnediğin an ağrı vs. gelirse de aynı şekilde.

Çözüm

Soğuk sıcak hassasiyetim yok. Çiğnerkende pek bir sızlama olmuyor fakat dediğim gibi biraz sıkınca sızlıyor oda fazla değil.

Tamamdır ileride sorun olursa hemen git diye dedim. Dediğim gibi yüksekliği, iğnesiz acısız azaltırlar tekrar gidersen.

Zaten cuma günü kontrol için gelmemi söyledi. Eğer geçmezse danışırım. Teşekkürler cevaplar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı