Dolgu yapılan dişte sızlama olması normal mi?

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
3-4 gün önce sol üst arka dişime dolgu yapıldı. Sonrasında 4 saate yakın ne su içtim ne yemek yedim ama dün gece normal şekilde bilgisayarda otururken anlık bir sızlama geldi ve bayağı ağrıttı sonrasında sızlama az ama sürekli devam etti. Yaklaşık 10 15 dk sonra yine oldu. Bu arada ne su içiyordum ne yemek yiyordum. Sonrasında ağrı kesici içtim ve bir daha olmadı bugünde gofret yerken dolgu dişime değdi ve deli gibi sızladı ilk yapıldığı günlerde de sanki boşluk varmış gibi hissediyordum ama normaldir diye düşündüm, sorgulamadım.

Öncelikle doğum günün kutlu olsun!

Buradaki kimse doktor değil ve herkesin durumu farklı.

Kendi deneyimlerime dayanarak 1-2 hafta boyunca devam edebilir bu ağrılar. Ama hangi dişine nasıl bir dolgu yapıldığını bilemediğimiz için kesin bir cevap vermek mümkün değil.

Umuyorum hemen ağrıların geçer.

Öncelikle doğum günün kutlu olsun!

Buradaki kimse doktor değil ve herkesin durumu farklı.

Kendi deneyimlerime dayanarak 1-2 hafta boyunca devam edebilir bu ağrılar. Ama hangi dişine nasıl bir dolgu yapıldığını bilemediğimiz için kesin bir cevap vermek mümkün değil.

Umuyorum hemen ağrıların geçer.

Şu moderatörler lazım zamanda açılan konularda bir hata bulup banlamayı ne çok seviyor. Teşekkürler, sol üst arka dişime oldu doktorun söylediği şeylerin hiçbirini yaşamıyordum uykudan uyandıran acı yemek yiyememe vb sadece belirli çikolataları yerken oluyordu ama şu an hiçbir şey yapmasam bile sızlama geliyor olduğum doktora randevu yok o yüzden kısa zamanda gidemiyorum ailemden kimse daha önce böyle bir şey yaşamadığı için ne yapacağımıda tam bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı