Dolma biberli cips nerede bulunur?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sanırım bu cips değildi ama buna benzeyen üzerinde dolma biber resmi olan acayip acı bir cips vardı, okuldan kaçıp bakkaldan alıp yerdik çok acıydı ama çok güzeldi. Bu cips nerede satılır bilenler var mı? Bu cips olmadığını biliyorum dolma biber resmi olan bir cips vardı yeşil renkte sanırım nerede satılır acaba?

Dosya Ekleri

• 1652804897561.png
    1652804897561.png
    72,6 KB · Görüntüleme: 74
Hocam ruffles değildi, sanki lays e benzer bir dokusu vardı ama layste değildi. En kötü bunu alırım bu nerde satılıyor acaba?
Hocam bu cipsi artık üretmiyorlar diye biliyorum. Eğer Ruffles, Lays falan değilse Patos olabilir şu şekil :
1652900864793.png
1652900901610.png

Hocam ruffles değildi, sanki lays e benzer bir dokusu vardı ama layste değildi. En kötü bunu alırım bu nerde satılıyor acaba?

Buda olabilir ama nerede satılıyor işte acaba.Eki Görüntüle 1391950
Bunların hepsinin üretimi durdu hocam ya. Ama şu Ruffles ara sıra marketlere geliyor Aktüel olarak, tadı baya benziyor Lays'e.

Arkadaşlar sanırım bu cips değildi ama buna benzeyen üzerinde dolma biber resmi olan acayip acı bir cips vardı, okuldan kaçıp bakkaldan alıp yerdik çok acıydı ama çok güzeldi. Bu cips nerede satılır bilenler var mı? Bu cips olmadığını biliyorum dolma biber resmi olan bir cips vardı yeşil renkte sanırım nerede satılır acaba?
Benim bildiğim marketlerde ve bakkal'larda satılıyor. Ha birde nalburcularda olabilir. Birde yağlama yıkamacılara sor.

Yeni konular

Geri
Yukarı