JavaScript Domain URL yönlendirme

erenkaq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bir firmada stajyer olarak çalışmaktayım. Bu firmanın bir web sitesi var ve benden bu web sitesini yenilememi, sıfırdan bir web sitesi oluşturmamı istemişlerdi; bu isteklerini yerine getirdim yeni bir web sitesi yaptım.
Ama asıl sorunum şu ki, benden önce web sitesini yapan firma URL yönlendirme gibi bir şey kullanmış sanırsam, henüz ne olduğunu anlayamadım:
Örnek veriyorum,

1708667714497.png

Google arama kısmına "Technopat" yazıyorum ve çıkan siteye tıklıyorum. Site beni "www.technopat.net" adresine yönlendirmesi gerekiyor ancak "www.technopat.net/tr" adresine yönlendiriyor.

Bunu nasıl düzeltebilirim, veya yardımcı doküman için ne şekilde arama yapmam gerekiyor yardım edebilir misiniz?

Ben httpdocs dosyasının içerisine "TR" adında bir klasör açıp kendi dosyalarımı buraya aktardım ve sorun çözüldü gibi aslında ama bu sefer de benden sonra gelecek kişi sorun yaşayabilir. Ben "TR" uzantısına gitmemesini nasıl sağlayabilirim?

Plesk panel kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Panel'den NGINX ve .htaccess ayarlarını kontrol ettin mi? NGINX aracılığıyla yönlendirme için direktif verilmiş olabilir.

Dosya Ekleri

• 1708695472334.png
    1708695472334.png
    46,4 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı