Domuz etinin tadı nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acayip lezzetli. Kendiliğinden yağlı ve tuzlu bir tadı var. Biraz yoğun bir kıvamı var o yüzden belki herkese hitap etmeyebilir ama ben çok seviyorum. Ne yazık ki domuz eti yiyebileceğim çok mekan bulunmuyor. Olsa daha fazla yerdim kesinlikle. Bir ara pizza Locale'de domuz etli pizza vardı sonra kaldırıldı. Hala tadı damağımdadır.

Denemeli miyim domuz etini? Bir gün İtalya'ya gidersem domuz etli pizza yiyeceğim.

Denemeli miyim domuz etini? Bir gün İtalya'ya gidersem domuz etli pizza yiyeceğim.
Pislik gibi bir kaygın olmasın. Domuz etine pis diyen millet bağırsak beyin dil göz ne bulursa yiyor. 🤣

Bence merak ediyorsan denemelisin. Sevip sevmediğine de kendin karar verirsin böylece. 😌

Domuz etinin tadı nasıl? Domuz eti hiç yemedim pis olduğu söyleniyor. Bağırsak diye kokoreç bile yemiyorum. Nasıl tadı? Yiyen var mı aramızda?

Not: dini karıştırmayın.

Koyun tandırı yaparlar ya böyle çok yağlı olur aynı onun gibi tadı eğer dinsel açıdan sıkıntı olmasaydı Türkiye Full domuz etine yonelirdi çiftçiler yem masrafı yok çünkü.

Sığır eti her açıdan bütün etlerden daha lezzetlidir. Domuz ve tavuk gibi etler de ucuz protein kaynağıdır.
Her insanın damak tadında diploman var herhalde. Adamın domuz etini daha lezzetsiz bulacağını şık diye biliyorsun çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı