Donanım Arşivi Da-MD1 Kullanıcı değerlendirmesi

Joseph37

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz be abi
Bu bilgisayar ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim arkadaşlar.
  • Hocam ekran kartı yükte en fazla kaç dereceyi gördü sizin?
Ben 68 derece görmüştüm en yüksek Battlefield V oyununda.

Son düzenleme:
Ortada bir değerlendirme yok ki. Değerlendirme olması için detaylı bir kullanıcı incelemesi ve kişisel yorumlarınızı katmanız gerekir. Sizin bu sisteme sahip olduğunuzdan bile emin değilken sadece üyelerden gelen soruları yanıtlamak değerlendirme olmuyor maalesef.

Undervolt tarzı bir işlem yaptınız mı?
Hayır. Msi Afterburner açıkken en yüksek bu değeri görmüştüm. Belki kapalıyken daha yüksek derecelere çıkmıştır kart.
@Uton Size katılıyorum hocam. İlk deneyimim olduğu için sizin sorularınıza göre en baştaki mesajımı düzenleyeceğim.
20200117_175013.jpg

Görmediğiniz için böyle düşünmeniz normal hocam buyurun kanıtım.
20200117_175245.jpg

Son düzenleme:
Ortada bir değerlendirme yok ki. Değerlendirme olması için detaylı bir kullanıcı incelemesi ve kişisel yorumlarınızı katmanız gerekir. Sizin bu sisteme sahip olduğunuzdan bile emin değilken sadece üyelerden gelen soruları yanıtlamak değerlendirme olmuyor maalesef.
Moderatör düzenledi muhtemelen. Bu kadar takılmanızın sebebini anlayamadım.

Hayır. MSI Afterburner açıkken en yüksek bu değeri görmüştüm. Belki kapalıyken daha yüksek derecelere çıkmıştır kart.
Hocam bir de oyundayken alt+r yaptıgınızda AMD'nin yazılımı açılıyor ya kart kaç MHz hıza yükseliyor sende oyuna girdiğinde ona bir bakar mısın? Bende 1360MHz kadar çıkıyor oyuna girdiğimde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı