Donanım Arşivi Da-MD1 Kullanıcı değerlendirmesi

Moderatör düzenledi muhtemelen. Bu kadar takılmanızın sebebini anlayamadım.
Takılma değil hocam. Bu değerleri internetten de bulabiliriz kullanıcı yorumlarını okuyabiliriz. Önemli olan Technopat'a yakışır şekilde inceleme yapılması idi. Herkes şu sistemi aldım yorumlarda sorularınıza cevap vereyim tarzı bir konu açsa Facebook'taki gruplara döneriz.

İyi günler herkese, Bende MD1 kullanıcısıyım, 3-4 gündür oldu kullandığım. Şuanlık fan sesi dışında bir sorun çarpmadı gözüme, Pubg de 70 derece üstünü görmedim fakat PC çok sesli çalışıyor, anakarta işlemci ve egsoz fanı takılı öndeki fan ise direk PSU ya takılı. Bu yüzden biosta egzos ve işlemci fanı gözükmekte, ''silent'' seçeneği mevcut biosta fan için ama yaptığımda herhangi bir sessizlik oluşmadı, fanlar gürültülü çalışmaya devam ediyor, telefona indirdiğim uygulamadan baktığımda sistem boşta iken 46 desibel ses ölçtü kulak hizasında

İyi günler herkese, Bende MD1 kullanıcısıyım, 3-4 gündür oldu kullandığım. Şuanlık fan sesi dışında bir sorun çarpmadı gözüme, Pubg de 70 derece üstünü görmedim fakat PC çok sesli çalışıyor, anakarta işlemci ve egsoz fanı takılı öndeki fan ise direk PSU ya takılı. Bu yüzden biosta egzos ve işlemci fanı gözükmekte, ''silent'' seçeneği mevcut biosta fan için ama yaptığımda herhangi bir sessizlik oluşmadı, fanlar gürültülü çalışmaya devam ediyor, telefona indirdiğim uygulamadan baktığımda sistem boşta iken 46 desibel ses ölçtü kulak hizasında
Benim öndeki fan çalışmıyor. PSU'daki hangi kabloya bağladınız ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı