Donanım Arşivi Epic vs Battle Gold

Rames Player

Hectopat
Daha fazla  
Ben son olarak belirttiğim iki sistemde karar kıldım sizce hangisi daha iyi ?

Ben son olarak belirttiğim iki sistemde karar kıldım sizce hangisi daha iyi ?
Hocam RX5700'ün Asus TUF modelinde ısınma sıkıntısı var diyorlar. Sanki 2060 daha iyi gibi. Sistemler aşağı yukarı aynı sadece ekran kartları farklı. Ekran kartı karşılaştırma videolarını izlemenizi de tavsiye ederim.

Hocam RX5700'ün Asus TUF modelinde ısınma sıkıntısı var diyorlar. Sanki 2060 daha iyi gibi. Sistemler aşağı yukarı aynı sadece ekran kartları farklı. Ekran kartı karşılaştırma videolarını izlemenizi de tavsiye ederim.
Ekran kartını Saphire Pulse RX 5700 ile değiştirsem nasıl olur ?

Ekran kartını Saphire Pulse RX 5700 ile değiştirsem nasıl olur ?
Pulse modeli fiyat ve soğutma olarak iyi. Üstteki arkadaşın dediği gibi kendin toplamak tabiki daha mantıklı ama ne yazık ki kendin toplamaya çalıştığın zaman en az 600 le 1000 lira arası fark oluşuyor. Bu da az bi para değil

Epic sistemindeki ekran kartını Pulse, SSD'yi XPG 512 GB ile değişirsen alttakine göre daha iyidir. Ve Epic sistemde 650 W 80+ var iken öbürüne 550 W var. Upgrade yaparsan faydasını görürsün ileride.
Çok teşekkür ederim peki anakartı da Asus Prime B 450M ile değiştireyim mi anakart ile ilgili şikayetler gördüm de ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı