Donanım Arşivi Flexy Silver 6399 TL Sistem İncelemesi

Biliyorum, Gamepower'ın sadece PSU'su mu sorunlu? Kasa hakkında pek bi' bilgim yok ancak BIM'de satılan yoğurt kaplarının plastiği gibi çıkarsa şaşırtmaz yani. Belki de ilk defa güzel bir ürün yapmıştır, onu da bilemeyiz.
Böyle yapmanızı anlamıyorum. Vaktinde aynısını da Rampage'e dediniz şu an onun logo basılmamış kulaklığını kullanıyorsunuz.

Araştırmadan böyle yorumlar yapmayın artık. Ortada somut bir şekilde sorun yaşayan kullanıcı var da ben mi göremedim anlamıyorum. :D Kasa güzel görünüyor şu anlık. Hava akışı da iyi. O zaman sorun ne?

Böyle yapmanızı anlamıyorum. Vaktinde aynısını da Rampage'e dediniz şu an onun logo basılmamış kulaklığını kullanıyorsunuz.

Araştırmadan böyle yorumlar yapmayın artık. Ortada somut bir şekilde sorun yaşayan kullanıcı var da ben mi göremedim anlamıyorum. :D Kasa güzel görünüyor şu anlık. Hava akışı da iyi. O zaman sorun ne?

Maalesef ne kadar anlatırsan anlat anlamayacaklar. :D

En büyük eksikliği anakartın eski olması, fiyatı korumak için yapılmış fakat B550 serisi bir anakart daha mantıklı bir seçim olurdu, kullanıcının ileriye yönelik yükseltme seçeneği çok daha fazla olurdu. Ayrıca evet SSD değişilse daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı