Donanım Arşivi Flexy Silver 6399 TL Sistem İncelemesi

En büyük eksikliği anakartın eski olması, fiyatı korumak için yapılmış fakat B550 serisi bir anakart daha mantıklı bir seçim olurdu, kullanıcının ileriye yönelik yükseltme seçeneği çok daha fazla olurdu. Ayrıca evet SSD değişilse daha iyi olabilir.
Yenilenmiş V2 model zaten. Hem 15000 Liraya toplamıyor sistemi, anakart gayet kabul edilebilir. B550'ye gerek yok, boşuna masraf olurdu bence 3500X'li bir sisteme.

Bilgimin olmadığını belirtmiştim, sonda da güzel olabileceğini söylemiştim. Çoğu kasanın plastiğinin kalitesiz olduğu söyleniyordu, bu inkar edilebilir bir şey değil. 1-2 gün sonra kullananlardan öğreniriz zaten.
Ben 1 yıl Gamepower kasa kullandım. ABS Plastik vardı. Tek fanlı olduğu için ısınıyordu sadece sistem. Yok tuttum elim kaldı diye abartanları takmayın. Öyle bir şey olması çok zor. :D

Gamepower, bu kasaların hiçbirini kendisi yapmıyor sonuçta. SPEC-05'in tasarımını çalmışlardı benim kasada. Bunda da güzel bir kasadan çalmışlar tasarımı. Hava akışı vs. iyi gözüküyor.

Tabii ben marka istiyorum diyenlerin 65 TL farkla XPG almaması için bir sebep yok. :)

Bu sisteme 500W'lık bir PSU yeterli mi sizce? Mesela 3600 işlemci kullanılıp ileride RTX 2060 Super takmak istesem 500W yeterli gelecek mi? Yoksa 110TL farkla 600W mı kullanmalıyım sizce?

Ben 1 yıl Gamepower kasa kullandım. ABS Plastik vardı. Tek fanlı olduğu için ısınıyordu sadece sistem. Yok tuttum elim kaldı diye abartanları takmayın. Öyle bir şey olması çok zor. :D

Gamepower, bu kasaların hiçbirini kendisi yapmıyor sonuçta. SPEC-05'in tasarımını çalmışlardı benim kasada. Bunda da güzel bir kasadan çalmışlar tasarımı. Hava akışı vs. iyi gözüküyor.

Tabii ben marka istiyorum diyenlerin 65 TL farkla XPG almaması için bir sebep yok. :)
Bir yayınını izledim Abdullah'ın. Adam diyor ki "Boş kasaya C4 diyen var. Boş kasa ya boş. Adı Gamepower diye boş kasaya C4 diyor.". Bence de dediğin gibi çok abartılıyor.

Geri
Yukarı