Donanım Arşivi'nin önerdiği sistem stokta kalmadı

furkankizilaslan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
1685553453294.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım Arşivi'nin yayınladığı videodan yaklaşık 1 saat sonra ürünün linki paylaşıldı ve ürün saniyeler içinde bitirildi.

Eki Görüntüle 1801449

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım Arşivi'nin yayınladığı videodan yaklaşık 1 saat sonra ürünün linki paylaşıldı ve ürün saniyeler içinde bitirildi.

Çok inandırıcı gelmiyor artık sepete eklenemeden bitmesi mantıklı gelmiyor.

Çok inandırıcı gelmiyor artık sepete eklenemeden bitmesi mantıklı gelmiyor.
ben de başlarda inanmıyordum baya instadan falan engeli çakmıştım bütün apolar mı aynı olur diye :D ortada bi algı operasyonu yok harbi harbi satın alıyorlar önceden bi 10-13 dk dayanabiliyordu ama kanal artık gerçek anlamda sponsorlu* f/p sistem toplama kanalı olunca bi yerden sonra saçma bir şekilde "saygılar abi" oluyosun

Ben de başlarda inanmıyordum bayağı Instagram'dan falan engeli çakmıştım bütün apolar mı aynı olur diye :D ortada bir algı operasyonu yok harbi harbi satın alıyorlar önceden bir 10-13 dk dayanabiliyordu ama kanal artık gerçek anlamda sponsorlu* F/P sistem toplama kanalı olunca bir yerden sonra saçma bir şekilde "saygılar abi" oluyosun.

1dk dayansa okeyim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı