Donanım Arşivinin Topladığı Bilgisayar Nasıldır?

Arkadaşlar bugün sistemi alıyorum sadece son kez soruyorum sizce rx 570 armor 4gb ile mi alınmalı yoksa rx 580 armor 8 GB ile alınıp undervolt mu yapılmalı? Teşekkürler
Armor serisinin soğutması kötü ve RX 570 daha az güç çekeceğinden dolayı daha az ısınacak, RX 580'e 8 GB VRAM bence gereksiz, 343 TL cebinizde kalacak; RX 570 öneriyorum. Performansının yetmeyeceğini düşünüyorsanız RX 580 alın o zaman, YouTube'taki RX 570 vs RX 580 videolarını izleyerek kararınızı verin.

Toshiba SSD'nin sağlık yüzdesinde ani düşüş ve vaat ettiği hızı verememe gibi problemleri olduğundan önermiyorum, Adata SU630 da eski teknoloji ve şu sıra SU650 kullanıp drop sorunu yaşayanlar çoğaldı.

Benim önerim şöyle:
Screenshot_2019-06-19-11-07-37-1.jpg

16 Çikobayt RAM olunca 40 olan fps 144'mü oluyor ?
Oyunlar minimum 8GB RAM istiyor. Bir de bu sisteme antivirüs kurulmalı, müzik dinleyebilirsin oyun oynarken, dosya yükleyebilirsiniz? O zaman ne yapacaksınız? Sözün özü geçici olarak 8GB RAM kullanılabilir ancak en kısa zamanda yükseltilmesini öneriyorum.

Bu sistemi öneririm. Bu arada Nanokatalog'da 1800TL'ye Gigabyte Vega56 vardı, gönderim süresini sorun uçak ile gelecek ya da ülkemizde ise ve teslimat süresi çok uzun değil ise onu yoksa listedeki RX590'ı alın.Eki Görüntüle 406012

İletişim sorunundan dolayı ve teslimat süresinden dolayı önermedim. Bir de arkadaşın bütçesinin azıcık yukarısına 8 RAM'li ama Vega 56'lı sistem sığıyor diye ayrı sistem topladım.

Hocam 3200 MHZ ram alıp max 2660 MHZ destekli anakart almanın mantığı nedir ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı