Donanım cahilleri

Şimdiye kadar topladığım hiç bir bilgisarın varolan rgb özelliklerini bile kullanmıyorum, kapatıyorum ben. 700 liraya 3200mhz 16gb Ram var. Aynı işi gören rgb li versiyonu 900-1000 lira. Neden rgb için daha çok vereyim ki. Ne işime yarıyor? Aynı işi görmüyor mu normali? Tek farkı yanar döner ışıklı olması mı, varsın olmasın. Amd ryzen 2700x kullanıyorum stok fan ile. Fandaki rgb kapatılmıyor yazılla. Dıştaki halka kafasına göre yanıyor. Onu bile kapatmayı isteyen ben yanar döner rgb li sistem bana saçma geliyor.

Agam fiyatları biliyorsun zaten malum düzgün bir şey toplam için minimum 8-9BIN TL'yi gözden çıkarmak gerekiyor, çoğu kişininde ona verecek o kadar parası yok. Çocuklarda ucuza göze hitap eden içi çöp dolu kasaları görüyor 2 3 tane YouTuber'da övüyor onu alıyorlar.
Şimdiye kadar topladığım hiçbir bilgisarın var olan RGB özelliklerini bile kullanmıyorum, kapatıyorum ben. 700 liraya 3200MHz 16 GB RAM var. Aynı işi gören RGB'li versiyonu 900-1000 lira. Neden RGB için daha çok vereyim ki. Ne işime yarıyor? Aynı işi görmüyor mu normali? Tek farkı yanar döner ışıklı olması mı, varsın olmasın. AMD Ryzen 2700X kullanıyorum stok fan ile. Fandaki RGB kapatılmıyor yazılla. Dıştaki halka kafasına göre yanıyor. Onu bile kapatmayı isteyen ben yanar döner RGB'li sistem bana saçma geliyor.

Göz zevkine önem veren ve fazladan harcayacak parası olanlar alıyor zaten ya da Discord kasmıyor diye bilgisayarı iyi sananlar:D.

Ülkenin maalesef hemen hemen %60'ıdır. (Sosyal üyeleri bu değerlendirmeye tabii değil.) :)

Geri
Yukarı