Donanım bilgisizleri

5 Sene önce bilgisayar parçalarından gram anlamıyorken TurboX bilgisayar aldık. Daha sonra bu bilgisayar vasıtasıyla Technopat Sosyal'e katıldım ve Technopat'ı takip etmeye başladım. Kendi kendime öğrenince bilgisayar donanımını bilgisayarı almamam gerektiğini çok iyi anladım. Gerçi ben 600-900 TL arası bir fiyat ödemiştim çok da şey değil. Maalesef insanoğlu doğruları biri anlatmadığı sürece hata yapmadan öğrenemiyor. Önemli olan sistem bileşenlerinin kalitesi. GTX 1060 koysa ne yazar.
Merak edenler için sistemimin özellikleri:
AMD Athlon II X4 620
Gigabyte GT 420
4x1 4 GB RAM DDR3
500 GB HDD
Foxconn 2AB1 Anakart.
Temel özellikler böyle. GT 420 ile zar zor oyun oynuyorum. Kurtulacağım bu ihtiyardan yakında.

Ekleme: Sistemde ekran kartının fanı bozuldu sadece onu değiştirdim. Şimdilik iyi idare ediyor günlük kullanım için aileme yeter sonuçta.

Çocuklara üzüldüm o kadar para vermişler yaşları da küçük ama ve lakin GTX 1660 var aman tanrım hemen almalıyım :D küçüklere yaptırmayın ama kendisi sanarsın 40 yıllık bilgisayarcı. Rampage'nin klavyesiymiş :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Satıcı iyi kandırmış çocukları.

5 Sene önce bilgisayar parçalarından gram anlamıyorken Turbox bilgisayar aldık. Daha sonra bu bilgisayar vasıtasıyla Technopat Sosyal'e katıldım ve Technopat'ı takip etmeye başladım. Kendi kendime öğrenince bilgisayar donanımını bilgisayarı almamam gerektiğini çok iyi anladım. Gerçi ben 600-900 TL arası bir fiyat ödemiştim çok da şey değil. Maalesef insanoğlu doğruları biri anlatmadığı sürece hata yapmadan öğrenemiyor. Önemli olan sistem bileşenlerinin kalitesi. GTX 1060 koysa ne yazar.
Merak edenler için sistemimin özellikleri:
AMD Athlon II X4 620
Gigabyte GT 420
4x1 4 GB RAM DDR3
500 GB HDD
Foxconn 2AB1 Anakart.
Temel özellikler böyle. GT 420 ile zar zor oyun oynuyorum. Kurtulacağım bu ihtiyardan yakında.

Ekleme: Sistemde ekran kartının fanı bozuldu sadece onu değiştirdim. Şimdilik iyi idare ediyor günlük kullanım için aileme yeter sonuçta.
Biz 2009 yılında abime buna yakın özelliklerle sistem toplamıştık hocam. Böyle bir sistemin şimdiye emekli olması gerekir. Benim o eski sistem emekli oldu 5 sene önce. Yani hata etmişsiniz. İnşallah kurtulursunuz.

Biz 2009 yılında abime buna yakın özelliklerle sistem toplamıştık hocam. Böyle bir sistemin şimdiye emekli olması gerekir. Benim o eski sistem emekli oldu 5 sene önce. Yani hata etmişsiniz. İnşallah kurtulursunuz.

Üniversiteye başladığım için dizüstü alma planlarım var. Cahillik yaptık diyelim şimdi pişmanız ama iş işten geçti. Böyle bir hata yaptığım da iyi oldu bunun sayesinde donanım öğrenip hatamı anladım. Sistem idare ediyor gittiği kadar bakalım.

Arkadaşlar yapacak bir şey yok, bu insanlara da kızamıyorum artık çünkü bir heyecan, eğleneceği ve zaman geçireceği bir alete tabii ki de heyecanlanıp paylaşmak istiyor. Bilinçli bir baba olup böyle fırsatçılara para yedirilmemeli. Çocukların ışıklımışıklı görünen, güçlü görünen düzenlemelerle; zaafını, babaların da cep zaafını vuruyorlar. Evet bir nebze komik ama hâlâ çocuk onlar.

İki aydır görmeyeli Izoly Terör Örgütü kontrolü kaybetmiş, bir sürü kişiyi militanı yapmış. Neyse, keten helva çoktan yandı. Akıllı birisi böyle markaları almadan önce araştırır, sonra alır mı almaz mı ona karar verirdi, bunlar araştırmadığı için alıyorlar bu "bilgisayar"ları, araştırmayan birisinin bu sosyal mecraya gelme ihtimalide zaten %0. Özetçe, inatla almak isteyen alıyor, bu konuları açmaya gerek yok.

Şu çocukları görünce acıyorum. Kardeşim ile aynı bilgisayarı kullanıyoruz. Kardeşim benim sayemde Minecraft, Zula falan değil kodlama bağımlısı oldu. Çocuk gelmiş vücut kitle endeksi programı yapmış. Ve kullandığımız bilgisayarın ekran kartı yok. 4 GB RAM var. 320 GB'da depolama. Şu çocuklar sırf "maynkıraft" oynamak ve hava atmak için alıyor. Yazık, çok yazık.

Evet arkadaşlar bugün arkadaşlar sizlerle arkadaşlar izoli kasa açılımı yapcaz arkadaşlar.

Arkadaşlar bende böyle sistemler üretmeye başlıyorum. Aptal aptal en kötü kasalara da kendi firmamın adını yazıyorum. Böyle cahiller böyle sistemleri aldıkça zengin olurum.

Geri
Yukarı