Donanım değişikliği sonrası internet ve ses yok

hsyngundogmus

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı, RAM, işlemci değiştirdim. PC kendi kendine reset atıp duruyordu. Ben de eski sisteme çevirdim. İnternet kablosu takılı ama internet yok gösteriyor. Kulaklık oyunlarda vs çalışıyor ama müzik açmıyor, hata veriyor. Neden olabilir?

Hocam format attınız mı? Verileri alıp bilgisayara yeni ekipmanları takıp formatlayın. Kurulum bitince(işletim sistemi)sürücülerin en yeni ve stabil sürümlerini yükleyin.

Driverlarini yükle.

Kulaklık Rampage Rampage sitesinden son sürüm indirdim.

Hocam format attınız mı? Verileri alıp bilgisayara yeni ekipmanları takıp formatlayın. Kurulum bitince(işletim sistemi)sürücülerin en yeni ve stabil sürümlerini yükleyin.

Format atılmadı işlemci 1 nesil yükseldi sadece ve böyle yaptı ha bir de ekean kartını takınca monitöre görüntü gelmiyor mavi ışık yakması gerekirken sarı ışık yakıyor bu durumda nasıl format atılacak.

Nasıl yapacağımı bilmiyorun tarif edebilir misin?

Ekran kartı, RAM, işlemci değiştirdim. PC kendi kendine reset atıp duruyordu. Ben de eski sisteme çevirdim. İnternet kablosu takılı ama internet yok gösteriyor. Kulaklık oyunlarda vs çalışıyor ama müzik açmıyor, hata veriyor. Neden olabilir?

İnternet kablosu kırık sanırım başka PC'de çalışıyoe bende çalışmıyor başka kablo takınca çalışıyor konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı