Donanım dostu tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Arkadaşlar yorum yapıyorsunuz ama benim paylaştığımız yazıyı doğru okumalısınız. Ben Opera çok donanım kullanıyor diyorum siz bana Opera öneriyorsunuz. Ben donanımı az kullanan tarayıcı istiyorum. Ram kullanımı problem değil CPU kullanımı problem.

Arkadaşlar yorum yapıyorsunuz ama benim paylaştığımız yazıyı doğru okumalısınız. Ben Opera çok donanım kullanıyor diyorum siz bana Opera öneriyorsunuz. Ben donanımı az kullanan tarayıcı istiyorum. Ram kullanımı problem değil CPU kullanımı problem.
Slimjet ve Waterfox deneyin derim hocam. (Asosyal misiniz merak ettim de? :D)

Yüksekten aza CPU kullanımı sıralaması:
1. Brave.
2. Waterfox.
3. Slimjet.
4. Greenbrowser.

Deneyin ve görün Slimjet öneririm.
GreenBrowser IE11 tabanlı sanırım fena değil gibi fakat yavaş çalışıyor adı üzerinde az pil tüketen tarayıcı.

Slimjet ve Waterfox deneyin derim hocam. (Asosyal misiniz merak ettim de? :D)

Yüksekten aza CPU kullanımı sıralaması:
1. Brave.
2. Waterfox.
3. Slimjet.
4. Greenbrowser.

Deneyin ve görün Slimjet öneririm.
GreenBrowser IE11 tabanlı sanırım fena değil gibi fakat yavaş çalışıyor adı üzerinde az pil tüketen tarayıcı.
Brave'yi deneyeceğim. asosyalim fakat asosyalist anlamın da ki asosyal değilim. Şu az dışarı çıkanlar ve az arkadaşı olanlardanım.

Brave'yi deneyeceğim. asosyalim fakat asosyalist anlamın da ki asosyal değilim. Şu az dışarı çıkanlar ve az arkadaşı olanlardanım.
Merakımı giderdiğiniz için teşekkürler. :)
Brave yerine Slimjet deneyebilirsiniz o da güzeldi en son baktığımda işlemci kullanımı %20 üzerine çıkmıyordu tabii bu bilgisayardan bilgisayara değişir.

Geri
Yukarı