Tarayıcı Önerisi

Ben birkaç tane alternatif arama motorunu denedim, ancak hepsi Google'ın önüne geçmek için fazla özellik ve eklemeler ekliyorlar. Fakat bilmeliler ki, Google'ı iyi değil, sade olduğu için tercih ediyoruz.

Şu an güncel olarak Chrome kullanıyorum. Tarayıcı önerisi yapabilir misiniz? Sizin için en iyi tarayıcı hangisi? Önerilerinizi yaparken avantaj ve dezavantajlarına da değinirseniz sevinirim.
Opera GX.

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave olur. Chrome'dan şaşmayın derim. Opera hakkında bir bilgim yok ancak çok önerilmiyor sadece reklamı yapılıyor o kadar. Deneyin görün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden daha çok Firefox tercih ederdim. Yavaş sistemlerde daha hızlı çalışıyordu. Şimdi Chrome yeterli geliyor. Brave'i yükledim. O Chrome'dan daha hafif. tor adreslerini desteklemesi de güzel. Gnçler yenilikleri iyi akip ediyor, bzi de bir yler öğreniyoruz gençlerden.
Eskiisi kadar açık kaynak kod fanatiği olmadığım için Chrome'dan devam ediyorum. Google güven veriyor.
Genel olarak güvenlik prensipi üzerinden karşılaştırma yaparsak, hackerlar en çok kullanılan sistemlere daha çok kafa yorarlar aslında. Linux virüsüne pek rastlamayışımızın nedeni de budur. Google desteği olmasa Chrome'u terih etmezdim.

Şu an güncel olarak Chrome kullanıyorum. Tarayıcı önerisi yapabilir misiniz? Sizin için en iyi tarayıcı hangisi? Önerilerinizi yaparken avantaj ve dezavantajlarına da değinirseniz sevinirim.

Firefox veya Brave önerebilirim. Hoş tarayıcılardır, klasik tarzlar fakat eğer oyuncu tarayıcı isterseniz Opera veya Opera GX öneririm. Benim kullandığım ve önerdiğim Brave'dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı