Donma ve yeniden başlatma sorunu

MilosKrasicTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Başlıkta da belirttiğim şekilde bilgisayarımı açtıktan 4-5 dakika sonra donuyor. Masadayken elime alınca yeniden başlatılıyor. En ufak temasta bile yeniden başlatılıyor ya da donuyor. Bilgisayara normal bir baskı uyguladığımda(A tuşuna basmak gibi) ekran çizgi çizgi oluyor.

Bu sorun 3-4 gündür mevcut.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Kardeşim belki adamın R7 370 ekran kartı var, R7 370 500W istiyor. Belki adamın güç kaynağı 300W'tır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi burası dizüstü bilgisayar bölümü R7 370 ekran kartı masaüstü için. İkincisi darboğaz nedir bir öğren. Üçüncüsü önce bilgi sahibi ol sonra bilgilendir. Yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

Hocam siz ciddi misiniz ne darboğazı? Konu sahibi, bu olay olmadan önce bilgisayarına bir darbe ya da düşme oldu mu ?
Kesinlikle darboğaz olduğunu düşünmüyorum. Çok uzun zaman önce düşürmüştüm o da çok yüksek bir mesafeden değildi. İlk etapta HDD ya da farklı bir bileşenin yerinden oynadığını düşündüm. Fakat bu sabah teknik servise vermiştim bilgisayarımı. Arkadaşlar tekrar söküp takmışlar. Ancak sorun düzelmedi. Acaba gözden kaçırdıkları bir şey mi oldu diye şüpheleniyorum.

Hocam benim de düşündüğüm bir parçanın yerinden oynaması falandı çünkü bi baskı yada haraket sonrası bu olaylar oluyor. Bence servis çalışanları bir şeyi atladılar. İsterseniz bir daha götürün. Sorunun çözülmediğini bilidirin.

Hocam benim de düşündüğüm bir parçanın yerinden oynaması falandı çünkü bi baskı yada haraket sonrası bu olaylar oluyor. Bence servis çalışanları bir şeyi atladılar. İsterseniz bir daha götürün. Sorunun çözülmediğini bilidirin.
Anakartta sorun olduğunu falan düşünüyorum. Ama bilgisayarım açılıyor o konuda bir sıkıntı yok. Fakat sürekli donması ve kendini yeniden başlatması canımı çok sıkıyor. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı