Don't Starve başlangıç tavsiyeleri

Haritayı keşfet. Tamamını açmaya çalış. Gece olunca korkma meşale ile gezmeye devam et. Haritayı gezerken ihtiyacın olan şeyleri topla. Yerleşeceğin yeri de her yere yakın bir yer seç. Genellikle ortası oluyor orası. Daha detaylı öğrenmek için bununla ilgili videolar var oradan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu youtuber Don't Starve ile ilgili çok güzel içerikler çekiyor. Bu kanala bakabilirsin.

Haritayı keşfet. Tamamını açmaya çalış. Gece olunca korkma meşale ile gezmeye devam et. Haritayı gezerken ihtiyacın olan şeyleri topla. Yerleşeceğin yeri de her yere yakın bir yer seç. Genellikle ortası oluyor orası. Daha detaylı öğrenmek için bununla ilgili videolar var oradan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu YouTuber Don't Starve ile ilgili çok güzel içerikler çekiyor. Bu kanala bakabilirsin.

Sağ ol bir de ben meşaleyle gezince akşam ekranın etraflarında buz kristalleri oluyor o nornal mi?

Kendi tavsiyelerimden konuşuyorum oyunun Pro'ları yanlışlayabilirler:
İlk geceyi atlatmak için kaynak topla hemen. Taş çalı dal parçası odun böğürtlenler havuçlar.
Geceye yaklaşınca hemen ateş yak topladığın yemekleri pişir. 2-3 gün bolca kaynak topla. Daha sonra (bu sırada map açılmış olacak zaten) altın bulduysan makine yap makineden gerekli alet edevat yap. Bu sırada zaten ilk 7 gün geçecektir.
Artık haritayı bildiğine göre yavaştan medeniyet kurmaya hayvanlar ile ilgilenmeye başla. Torun tombalağa karış, huzur içinde öl.
Oynayasım geldi.

Sağ ol bir de ben meşaleyle gezince akşam ekranın etraflarında buz kristalleri oluyor o nornal mi?
Galiba karakter üşüdüğü için öyle oluyordu. Bir kamp ateşine yaklaşınca düzelmesi gerekiyor. Kış olunca ise kamp ateşini yanında olmadığında karakter sürekli donuyor, bunun çözümü de Thermal Stone, eşyayı yaptıktan sonra kamp ateşinin yanına atınca bir süre sonra sarıdan kırmızıya dönücek rengi ve üstünüze aldığınızda rahatça dolaşabileceksiniz soğukta.

Galiba karakter üşüdüğü için öyle oluyordu. Bir kamp ateşine yaklaşınca düzelmesi gerekiyor. Kış olunca ise kamp ateşini yanında olmadığında karakter sürekli donuyor, bunun çözümü de Thermal Stone, eşyayı yaptıktan sonra kamp ateşinin yanına atınca bir süre sonra sarıdan kırmızıya dönecek rengi ve üstünüze aldığınızda rahatça dolaşabileceksiniz soğukta.

Bir de akıl sağlığı yüzümden öldüm akıl sağlığını nasıl arttırabiliriz çecek toplamak dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı