Don't Starve Together'da ne yapılmalı?

Vez'nan

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunda 55. güne kadar geldim kendime bir üs tarzı mekan yaptım. Yiyecek için bal böğürtlen vs. kaynaklarım var. Silah konusunda tentacle'lar sağ olsun sorunum yok yine. Ancak büyü işine bulaşmadım pek ve mağaralara girmedim. Sizce nasıl ilerlemeliyim şu anda? Oyunun bu zamanlarında nelere önem versem daha iyi olur dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun belirli bir yerden sonra tıkanıyor. Aynı canavarlar gelip duruyor. Mağaraya inmelisin fakat mağara biraz sıkıntılı görmediğin canavarlar var ve çok geniş. Büyünü geliştirip girmen iyi olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben aslında oyunun tek oyunculu olan sürümüne sahibim başlığı nedense Don't Starve Together diye değiştirmişler. Teklifiniz için de teşekkür ederim Together DLC'sini de alırsam oynayabiliriz birlikte.
Araştırdığım kadarıyla mağaralar için büyü biraz önemli ve madenci şapkası lazım 2-3 tane.

Oyuna ne zaman başlasam sıkılıp çıkıyorum yanına birini arıyorsan gelebilirim.
Aslında madenci şapkasından bikaç tane yapmak yerine bir tane yapıp ateş böcekleri biriktirerek envanterden tasarruf edebiliriz bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı