Don't Starve Together Tek Başına Oynanır mı?

Tek başıma oynayabilir miyim?

• Evet

Oy: 32 69,6%
  • Hayır

Oy: 14 30,4%

• Oy verenlerin toplamı
    46

Rantek

Hectopat
Don't Starve oyununu almak istiyorum. Merak ettiğim bir şey var. Şimdi ben bunun Together sürümünü alsam tek başıma oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Evet oynanıyor. Fakat size bir tane arkadaşınıza hediye etmeniz için key veriyor.

Diğer yandan tek başınıza pek keyif alamazsınız. Eğer kafa dengi bir arkadaşınız veya arkadaş grubunuz varsa aşırı eğlenceli oluyor.

Mobilden bile tek başına oynanıyor arkadaşlarınız ile oynarsanız tadından yenmez. Bir de arkadaşım aldığı zaman bir tane daha hediye olarak vermişti. Size de öyle olabilir.

O zaman Dst'nin hiçbir anlamı kalmaz ki, zaten size arkadaşınıza hediye etmeniz için oyunu veriyorlar ve bilen biri olmadan kışın çok zorlanırsınız ben 50 saate loot yapmayı zor öğrendim sebebi ise hep evde birileri vardı.
İlk oyunu öğrenmek için Wendy karakterini öneririm, yanınada woodie ya da müco(wolfgang).

Hep tek başına oynayacaksan normal sürümü al. Çünkü yaratıkların canları Together sürümünde bayağı artıyor. Ama mutlaka bir arkadaş edinirsin, Together almalısın bence. Yeni başlayacaksan Wilson ile başlamanı öneririm, gayet dengeli bir karakter. Wendy'nin vuruşu normal karakterlerden daha az olduğu için zorlanabilirsin. Onun da akıl sağlığını daha az kaybetme avantajı var.

Oynanır fakat max 30 gün'e kadar gidersin oda çok zor olur. Bence en az 2 kişiyle onanması gerekiyor birisi loot yapacak diğeri de savaşacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı