Donut neden pahalı?

Hayır o değil, ortası delik lokmalardan söz ediyorum. Lokma yapılışını da izledim. Donut yapılışını da izledim. İkisi de aynı başlıyor. Donutu sadece dediğim gibi 1-2 ekstra işlemi var. Çok özel bir tarafı yok yani. Lokmayı bedava bile dağıtıyorlar sağda solda. Ama donut pahalıymış mesela. Bunun saçmalığını anlatmak istedim.

Hayır o değil, ortası delik lokmalardan söz ediyorum. Lokma yapılışını da izledim. Donut yapılışını da izledim. İkisi de aynı başlıyor. Donutu sadece dediğim gibi 1-2 ekstra işlemi var. Çok özel bir tarafı yok yani. Lokmayı bedava bile dağıtıyorlar sağda solda. Ama donut pahalıymış mesela. Bunun saçmalığını anlatmak istedim.
D-Dostum, senin söylediğin ile benimkinin şekli dışında hiçbir farkı yok. Lokma ile donut bir deği...

Donut tarifi:

Mahalledeki bedava lokmaları topluyoruz. Bim'den aldığımız kalıp çikolatayı eritiyoruz, ve loklamalı batırıyoruz. Donut hazır! :)

Bence de farkları yok. İsmini değiştirince havalı oluyor sadece.
1616870854309.png

1616870887633.png

İçindeki sistemlerin aynı olduğunu düşünün. Sadece dış görünüş.🤠

Geri
Yukarı