Doom 30 TL'ye alınır mı?

Allah aşkına kaç tane oyun oynuyorsunuz? Ben Game Pass üyeliği alıp da 10'dan fazla oyun oynayan bir insan var olduğunu bile sanmıyorum.

FM 22 oynadım NFS serilerini oynadım, Mass Effect 1-2 oynadım, Crysis 2 ve 3 oynadım, Dead Space 1-2-3 oynadım, unto the end oynadım, hollow Knight oynadım, Katana Zero oynadım, Minecraft Dungeons oynadım, FM 21 oynadım, Farming Simulator oynadım, yakuza 0 oynadım, Dishonored 1 ve 2 oynadım, Battlefield 3, 4 ve Hardline oynadım daha var ama aklıma gelmedi GTA San Andreas'ı da oynayacağım. Game Pass candır.
Ben Game Pass aldığımda %70 oyununu oynamıştım. (evet işsiz gibi oynadım.)

Bedava kütüphane hocam kafana hangisi eserse indirip oynuyorsun güzel oluyor.

FM 22 oynadım NFS serilerini oynadım, Mass Effect 1-2 oynadım, Crysis 2 ve 3 oynadım, Dead Space 1-2-3 oynadım, unto the end oynadım, hollow Knight oynadım, Katana Zero oynadım, Minecraft Dungeons oynadım, FM 21 oynadım, Farming Simulator oynadım, yakuza 0 oynadım, Dishonored 1 ve 2 oynadım, Battlefield 3, 4 ve Hardline oynadım daha var ama aklıma gelmedi GTA San Andreas'ı da oynayacağım. Game Pass candır.

Ve bu oyunları 5 ayda oynadım 5 aylık Game Pass = 150 TL siz 150 TL'ye sizi 5 ay götürecek oyun alabiliyorsanız ne mutlu size.

Eğer Doom oynamak istiyorsanız, Ethernal'dan başkasını tavsiye etmem. Bende var ancak Ethernal'ı oynadıktan sonra Doom'un yüzüne bile bakmadım. Ayrıca sürekli olarak yaratık öldürdüğümüz bir oyunun vuruş hissi de berbat. Bence Doom Ethernal alın.
Pişman olmazsınız.
Aşırı doğru, key satan sitelerden 35TL civarına doom aldım, Doom Ethernal'ı bitirdiğimden bana Doom aşırı yavan geldi. Verdiğim 35 TL'ye üzüldüm o derece. Ben de arkadaşa katılıyorum ve Doom Ethernal'ı almanızı öneririm şiddetle.

Bedava kütüphane hocam kafana hangisi eserse indirip oynuyorsun güzel oluyor.
Ofansif algılamayın ama arada dışarı çıkıyor musunuz? Ne bileyim okul, arkadaşlar vs.

Ofansif algılamayın ama arada dışarı çıkıyor musunuz? Ne bileyim okul, arkadaşlar vs.

Hocam çok vaktim olmuyor ne yazık ki gençlerbirliğinde de futbol oynuyorum aynı zamanda 3 haftada bir ancak arkadaşlarıma vakit ayırabiliyorum genelleri akşamları evde olduğum için oyun ve maç izlemekten başka pek aktivite şansım olmuyor ne yazık ki antalyaspor deplasmanından selamlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı