Doom Eternal Campaign oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

KRYPTON1X

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben olayı çözemedim gitti champaign girip oynayamıyorum. Oyunu indirim varken almıştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü 1.06.2021 20_00_57.png
    Ekran Görüntüsü 1.06.2021 20_00_57.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
@emmartinedenrah Bilemedim. Yani düşük ihtimal ama Steam'de kütüphaneden Doom Eternal'a gelip sağ altta DLC'lerim kısmında varsa DLC'leri aktif edip etmediğine bakar mısın?

Eğer aktif ise dosya doğrulaması yap. Yani böyle bir sorunla karşılaşmaman lazım "Standart Edition" aldıysan.

@emmartinedenrah Bilemedim. Yani düşük ihtimal ama Steam'de kütüphaneden Doom Eternal'a gelip sağ altta DLC'lerim kısmında varsa DLC'leri aktif edip etmediğine bakar mısın?

Eğer aktif ise dosya doğrulaması yap. Yani böyle bir sorunla karşılaşmaman lazım "Standart Edition" aldıysan.
Ben malesef Year One Pass'i satın almışım. Şimdi gördüm. Fakat bu dlc'ler de kalsın istiyorum, sadece ana oyunu nasıl alıcam?

@emmartinedenrah Standart Edition satın alınabilir gözükmüyor mu?
Aldım oynadım ve bu kadar stresi bünye kaldırmıyor gerçekten, iade ediyorum. Teşekkür ederim yardımın için.

Bu arada iade için kütüphanemden kaldırmam gerekli mi? 14 gün içi ve 2 saatten az oynama sürem var.

Geri
Yukarı