Doom Eternal Türkçe yama

Kardeş bunu yükledim kurdum kurduktan sonra oyuna tıkladım açılmıyor hata veriyor neden güvenilir link vermiyosunki nasıl çözeceğim bunu internet hızım çok yavaş silip yükleyemem oyunu bir daha ve oyunda bayada ilerlemiştim nasıl çözeceğim bunu ben şimdi?
Oyununuz orjinal ise çalışmaz orda belirttim.

Orijinal oyuna orijinalde çalışmayan yama önermek nasıl kafa ya?
Merhaba arkadaşlar ve donanımhaber üyeleri yeni çalışmamız DOOM ETERNAL ile karşınızdayız.Türkçe yama sadece korsan sürümlerde çalışmaktadır bunun sebebi Orjinal sürümün modlamaya karşı korumalı olması yüzündendir.Bu yama korsana destek olmak için değil söylediğim mücbir sebeplerden bu şekilde yayınlanmıştır.Oyuna yeni gelen güncellemelere göre verdiğim linkten güncellenecektir aynı adresten indirebilirsiniz.Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum keyifli oyunlar.
Bu açıklamayı da anlamıyorsanız indirmeyin.

merhaba arkadaşlar ve donanımhaber üyeleri yeni çalışmamız Doom Eternal ile karşınızdayız. Türkçe yama sadece korsan sürümlerde çalışmaktadır bunun sebebi orijinal sürümün modlamaya karşı korumalı olması yüzündendir. Bu yama korsana destek olmak için değil söylediğim mücbir sebeplerden bu şekilde yayınlanmıştır. Oyuna yeni gelen güncellemelere göre verdiğim linkten güncellenecektir aynı adresten indirebilirsiniz. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum keyifli oyunlar.
Bu açıklamayı da anlamıyorsanız indirmeyin.

Sene 2015 falan burası çok güzel ortamlardı şimdi çocuklar dolmuş.

Geri
Yukarı