Çözüldü Doom Eternal vkGetPhysicalDeviceFeatures2 bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ahmedsdwone

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben oyunu birkaç gün yükledim. Oyunu tam açarken VkGetPhysicalDeviceFeatures2 hatası ile karşılaştım. Yardım edebilir misiniz?

SS.png

"Guys I think I've found the fix for this just go to the NVIDIA Control panel and select the high performance nvidia GPU for the program doom eternal and that should work fine."
Nvidia denetim masından yüksek performansı seçmeyi deneyin.
Bir de bunu dener misin? Nvidia denetim masasına sağ tık ile gidebilirsin.

Artı -1 Eksi
Düzeltmek için aygıt yöneticisine gidin, bağdaştırıcıyı görüntüleyin ve tümleşik sürücüleri devre dışı bırakın.

Reddit'te bu önerilmiş. Deneyin.

Bağdaştırıcı dedin ağ bağdaştırıcı mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizcen varsa bakabilirsin. Yoksa çevirip yazabilirm.
Var kanka

Artı -1 Eksi
Rapor oluşturun.

Artı -1 Eksi
Muhtemelen DDU ile eski ekran kartı sürücünüzü kaldırıp güncel bir sürücü kurarsanız sorun çözülecek. Ya da oyun dahili grafik birimi varsa oradan açılmaya çalışıyor.

Muhtemelen DDU ile eski ekran kartı sürücünüzü kaldırıp güncel bir sürücü kurarsanız sorun çözülecek. Ya da oyun dahili grafik birimi varsa oradan açılmaya çalışıyor.

Olabilir.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmından başka ekran kartı varsa devre dışı bırakacaksın.

Anlamadıysan TW ID ve şifre bırak. Ben yapayım.
Anladım ama hangisinin ekran kartı oldunu bilmiyom.resim_2021-03-05_105751.png

Geri
Yukarı