Doom Eternal vs Metro Exodus

Arkadaşlar iyi günler, gününüz iyi geçsin. Malum bu akşam indirimler var, ben de bu ikisinden birini almak istiyorum. Genel olarak farklı yapıda oyunlar olsa da ikisi de FPS olduğu için kiyasliyorum. Metro serisinden 2033'ü çok beğenerek değil ama 6.5/10 diyerek bitirdim. Last light da bende mevcut. İkisini de sistemim orta yüksek ayarlarda kaldırıyor. Hangisini önerirsiniz? Ek olarak 100 TL altı AAA veya aa oyun önerebilirsiniz teşekkürler.

İkisini de oynadım ve eğer saf shooter ve hızlı ilerleyen bölümler arıyorsan Doom Eternal mükemmel bir tercih. Ama gerici bir atmosfer ve hoş bir hikayeyle ağır akan bir oynanış sekansı arıyorsan exodus oyna.

İkisini de oynadım ve eğer saf shooter ve hızlı ilerleyen bölümler arıyorsan Doom Eternal mükemmel bir tercih. Ama gerici bir atmosfer ve hoş bir hikayeyle ağır akan bir oynanış sekansı arıyorsan exodus oyna.

İkisi de indirime girmedi ancak kararım Doom Eternal oldu fiyatı düşer düşmez alacağım. Teşekkür ederim herkese

İkisi de indirime girmedi ancak kararım Doom Eternal oldu fiyatı düşer düşmez alacağım. Teşekkür ederim herkese.

Yalnız uyarıyım yaklaşık bir 18-20 saatlik bir oynama süresi var ve son 3-4 saati sıkabilir ve son boss savaşı çoğu diğer bossa göre (ki o sözde diğer boslardan da 3-5 tane gönderdikleri için bir yerden sonra o da bos gibi hissettirmiyor) tatminkarlıkdan daha uzaktı mekaniksel olarak. Şu eski atari oyunlarındaki devasa ama hiçbir şey yapamayan boslardan koymuşlar. Bu sebeple de o son 3-4 saati oynadığına değmemiş gibi hissediyorsun ama onun dışında yapmaya çalıştığı şeyi çok iyi başaran bir oyun, doğru bir karar vermişsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı