Doping güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B
A

Agab

Ziyaretçi
Arkadaşlar Ttnet e her ay 75tl ödediğim için doping net diye bir yerden aradılar. 8mbit 75gb akk var 47tl. Imzayı attım fakat tam onay için bir daha arayacaklar yani ortadayım şu anda. İnternet hızı iyi midir Turkcell Süper online ile Türk Telekom un altyapısını kullanıyorlarmış. Sahibi show tv nin eski sahibi imiş. Ttnet'ten hiç memnun değilim geçmemi önerir misiniz?

Doping.net demedim ki doping net yani doping internet dedim. Neyse, siz öyle diyor iseniz geçelim bakalım. Ttnet'ten gerçekten bıktım artık. Bir dahaki arayışlarında sorarım milleni diye mi. Fakat değil ise ne yapayım iptal mi edeyim?

Keşke almadan sorsaydın dopingi bilmiyorum ama uydunet'in 70tl'ye 100gb akk 20megabit hız olan tarifesi vardı.

Size "Doping İnternet" dedilerse, yüksek ihtimal odur. Ama siz yine de sorun. Yada siz arayarak abone olabilirsiniz. Buyrun müşteri hizmetleri numarası:

0850 333 0 333
LP79XV.jpg

Bu mudur? Sözleşmeden çektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke almadan sorsaydın dopingi bilmiyorum ama uydunet'in 70tl'ye 100gb akk 20megabit hız olan tarifesi vardı.
Dopingin de 100gb kotalı 20mbit 47 tl tarifesi var. Fakat Muğla'ya bu hızlı internetler yeni geliyor. Daha bizim evde yok. Bırak evi mahallede yok. Maalesef muhtar oturduğu yerden sadece parasını almayı biliyor :(

Dopingin de 100gb kotalı 20mbit 47 tl tarifesi var. Fakat Muğla'ya bu hızlı internetler yeni geliyor. Daha bizim evde yok. Bırak evi mahallede yok. Maalesef muhtar oturduğu yerden sadece parasını almayı biliyor :(

Onlara bir dilekçe verip altyapı'nın gelmesini isteyebilirsin ama onlar belirli sayıda abone isteyeceklerdir. Bu arada baktım baya iyiymiş doping net alt yapının olup olmadığına nereden bakıyoruz belki izmir'de vardır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı