Doping güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B
Bu konuyu görmem çok iyi oldu. Dün Facebook'ta gezerken Doping İnternet reklamını gördüm. İlk defa duyduğum için girdim baktım.
Hoşuma giden tarafları kurallar ve şartlar açık ve net. Eksiksiz. Adamlar ilk ay gelecek faturada hangi ücretlerin olacağını tek tek yazmış. Aldığım modem türüne göre eklenecek fiyatı ve peşin olarak faturaya ekleneceğini yazmış. Bundan anladığım kadarıyla TTNet gibi süpriz fatura yok.

İkinci bir özelliği ilk defa gördüğüm bi şey. Tahattüz internet başvurusu yapılması.
Taahhütsüz Doping Fiber İnternet

Biz de kullandık hiç memnun kalmadık . Dediler ilk iki ay ücretsiz ev telefonu 10 lira gelecek dediler internet geldi 59 lira telefon geldi 60 lira hem vazgeçmek için kaç kez dilekçe yazdık . Dilekçeyi kabul etmediler başta daha yazı okunmuyormuş sonra çıktı alıp gönderdik 1 hafta sonra ancak cevap geldi. Kısacası hoc memnun kalmadık.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı